Święta Bożego Narodzenia to czas, który sprzyja wspólnym spotkaniom przy świątecznym stole.

Wspaniałą tradycją stały się spotkania, nie tylko w gronie rodzinnym,  ale również w towarzystwie współpracowników.

Spotkanie wigilijne, które odbyło się 19 grudnia br. w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Warszawie było okazją nie tylko do świątecznych życzeń, podsumowań, refleksji, ale dało również możliwość podziękowania pracownikom za całoroczną pracę oraz zintegrowania zespołu w szczególnej atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie, tradycyjnie już, uświetnił występ uczniów Szkół ZDZ w Warszawie, podczas którego uczniowie śpiewali kolędy i piosenki świąteczne przy akompaniamencie m. in.:  gitar, perkusji, organów.

Na spotkanie wigilijne przybyli nie tylko pracownicy ZDZ w Warszawie, ale również przedstawiciele instytucji i firm, które współpracują z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Warszawie.

Wigilia 2017