Cel Nabycie umiejętności pozwalających na własnoręczne uszycie w sposób niepowtarzalny i wyjątkowy  różnego rodzaju elementów garderoby takich jak: spódnice, bluzki, spodnie, sukienki oraz zdobycie wiedzy teoretycznej i podstawowych umiejętności praktycznych w zakresie szycia patchworku.
Czas trwania Od 20 do 40 godz. /zależnie od tematyki warsztatów /
Wymagania Kurs adresowany jest do osób początkujących, które nie miały styczności z maszyną do szycia lub potrafią ją obsługiwać w stopniu podstawowym
Zakres Otoczenie fotograficzne. Co to jest ekspozycja i co na nią wpływa. Tryby fotografowania. Obiektywy. Światło. Tajemnice światłomierza. Badania bieli w praktyce. Kompozycje. Techniki specjalne. Wbudowana lampa błyskowa. Nośniki pamięci i złącza. Zasady kompozycji przy fotografowaniu konkretnych tematów. Filmy i ich wykorzystanie. Akcesoria, ciemnia, wybór i układanie zdjęć.
Dokument wydawany po zakończeniu szkolenia Akcesoria krawieckie, obsługa maszyny do szycia, overlocka oraz hafciarki, rodzaje tkanin, dobór tkaniny, zdejmowanie miary, wykonanie wykroju i formy, korzystanie z żurnalowych wykrojów i form, krojenie i przygotowanie do pierwszej miary, szycie, nauka szycia patchworku od podstaw   W programie warsztatów do wyboru nauka szycia: spódnicy, bluzki, spodni, sukienki, patchworku
Miejsce szkolenia [tags]